Walentynkowy Bal Jabłkowy - Zapraszamy!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

11
01.2018

Centrum Sportu i Rekreacji w Warce oraz Jabłkowa Warka zaprasza mieszkańców Warki, okolic i wszystkich zainteresowanych na Walentynkowy Bal Jabłkowy.

Cena: 350 zł od pary

W cenie zaproszenia otrzymujecie Państwo:
3 dania gorące + przystawki + napoje zimne i gorące+ alkohol 0,5l/parę
zabawa fantowa
Bal poprowadzi Zespół Retro Warka

Bal ma charakter filantropijny – organizowany jest społecznymi siłami przy wsparciu Partnerów Jabłkowej Warki. Dochód ze sprzedaży biletów i fantów przeznaczony zostanie na rozwój Jabłkowej Warki tj. na promocję Warki jako gminy słynącej z jabłek.

Informacja i zapisy:
Stowarzyszenie W.A.R.K.A. 
warka@stowarzyszeniewarka.pl, 504 968 412

Aby kupić bilet należy:
1. Zgłosić się osobiście/e-mailowo/przez FB podając imię i nazwisko
2. Dokonać wpłaty – osobiście w siedzibie Stowarzyszenia W.A.R.K.A. lub na rachunek 61 9154 0005 2001 0098 3361 0001 tytułem „na Jabłkową Warkę” 
3. Po dokonaniu wpłaty Organizator przekazuje bilet udziału w Balu

Organizatorzy szukają osób i firm, które chcą włączyć się w organizację balu. Można wspomóc Bal finansowo, podzielić się ciekawym pomysłem lub przekazać np. rzeczy i produkty na zabawę fantową. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Wsparcie zadeklarowali już: WARWIN S.A., Piekarnia KAZANA - Niebo w Gębie Tradycyjne Lody Wareckie, Tuszyńscy, Miody z tradycjami, Rynek - Kawiarnia Galeria, AdDesigner.pl, Raider Photography, Kemping nad Pilicą BroWarka, Dwa Jabłka Zajazd na Winiarach Jabłka Grójeckie Studio Figura Warka, Organza - Studio Urody Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce

Organizatorzy Balu – Partnerstwo Jabłkowej Warki: Stowarzyszenie W.A.R.K.A., Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”, Centrum Sportu i Rekreacji w Warce, Szkółka Owocowa Bończa, Szkoła Podstawowa w Konarach. 
Jabłkowa Warka to inicjatywa której celem jest aby jabłko stało się symbolem ziemi wareckiej a mieszkańcy Warki mogli być z niego dumni. W roku ubiegłym Partnerstwo zrealizowało takie działania jak Zimowa Odmiana, Skrzynka Kontaktowa, Szlak Jabłkowy, Jabłkowy Dzień Dziecka, JabłkoFest, Murale Jabłkowe. Dochód z balu przyczyni się do kolejnych jabłkowych inicjatyw.

Dołącz do nas!