FINAŁ VII Wareckiej Ligi Pływackiej

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

16
05.2018

W dniu 25.04.2018 r. w Centrum Sportu i Rekreacji, na Krytej Pływalni „Olimpic” w Warce po raz siódmy odbył się finał VII Wareckiej Ligi Pływackiej.

Warecka Szkolna Liga Pływacka to dwa etapy zmagań skierowane do uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych z terenu gminy Warka i okolic. W tym roku pierwszy etap zawodów odbył się 28 lutego, drugi a zarazem finał 25 kwietnia. Emocji nie brakowało.

W drugim etapie zawodów wzięło udział 90 uczniów ze szkół podstawowych: PSP nr 1 i PSP nr 2 w Warce, z Nowej Wsi, Konar, Ostrołęki i Grabowa nad Pilicą oraz uczniowie z klas gimnazjalnych z Warki i Grabowa.

Tym razem zawodnicy rywalizowali w następujących konkurencjach:
- klasy 1-2:          25m stylem dowolnym, grzbietowym i klasycznym,
- klasy 3-4:          25 m stylem dowolnym, grzbietowym i klasycznym,
- klasy 5-6:          50 m stylem dowolnym, grzbietowym i klasycznym,
- klasy 7 + 2-3 gimn.: 50m stylem motylkowym, grzbietowym i klasycznym.

Dodatkową nowością w tej edycji była zmiana kolejności startujących. Jako pierwsi w danym stylu startowali gimnazjaliści i uczniowie z klas siódmych, a rywalizację kończyli najmłodsi.

Tradycyjnie zawodnicy walczyli do ostatnich sił. Za zajęcie miejsc od 1 do 4 w stylu w danej konkurencji zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzca, oraz zawodnicy: drugi i trzeci, dodatkowo zostali uhonorowani pamiątkowymi medalami. Dekoracji najlepszych zawodników dokonał dyrektor CeSiR Marian Górski.

 Oto Klasyfikacja 2 etapu zmagań:

 

25m stylem dowolnym klasy 1-2 dziewczęta

1

Milewska Emilia

Ostrołęka

30,09

2

Kurzepa Hanna

SP2

31,33

3

Zatorska Hanna

SP1

33,82

4

Paprocka Marysia

SP2

34,02

 

25m stylem dowolnym klasy 1-2 chłopcy

1

Krupa Krzysztof

Konary

25,57

2

Kuciński Aleksander

SP2

26,64

3

Podymniak Piotr

SP2

27,57

4

Chodór Patryk

SP1

39,88

 

25m stylem dowolnym klasy 3-4 dziewczęta

1

Mirowska Wiktoria

SP1

17,31

2

Janusik Maja

SP1

18,42

3

Najda Otylia

SP1

20,67

4

Podymniak Alicja

SP2

22,39

 

25m stylem dowolnym klasy 3-4 chłopcy

1

Ukleja Szymon

SP1

15,46

2

Skulski Ryszard

SP2

15,76

3

Morawski Wiktor

SP2

17,42

4

Baczyński Maciej

Nowa Wieś

19,65

 

50m stylem dowolnym klasy 5-6 dziewczęta

1

Mirowska Oliwia

SP1

33,50

2

Kowalska Sandra

SP1

35,49

3

Orzechowska Zuzanna

SP1

39,22

4

Urbanowska Weronika

SP2

39,33

 

50m stylem dowolnym klasy 5-6 chłopcy

1

Kasprzak Krzysztof

SP1

28,25

2

Bogumił Mateusz

SP2

31,98

3

Oktabowicz Piotr

SP2

32,23

4

Górniewicz Jakub

SP2

34,88

 

50m stylem motylkowym klasa 7 i 2-3 gimnazjum dziewczęta

1

Buczek Natalia

PG 1

35,71

2

Baczyńska Aleksandra

PG 1

38,30

3

Gardzisz Maja

SP2

39,36

4

Regulska Zuzanna

SP2

39,56

 

50m stylem motylkowym klasa 7 i 2-3 gimnazjum chłopcy

1

Janas Igor

PG 1

27,78

2

Chojnacki Bartosz

SP2

28,80

 

 

25m stylem grzbietowym klasy 1-2 dziewczęta

1

Kurzepa Hanna

SP2

29,15

2

Kozłowska Weronika

SP2

31,60

3

Mikos Martyna

SP2

31,80

4

Paprocka Marysia

SP2

32,54

 

25m stylem grzbietowym klasy 1-2 chłopcy

1

Krupa Krzysztof

Konary

26,06

2

Różycki Gabriel

Grabów

29,67

3

Kuciński Aleksander

SP2

29,98

4

Podymniak Piotr

SP2

33,54

 

25m stylem grzbietowym klasy 3-4 dziewczęta

1

Janusik Maja

SP1

21,19

2

Mirowska Wiktoria

SP1

23,06

3

Cieślakowska Ilona

SP2

24,25

4

Najda Otylia

SP1

24,97

 

25m stylem grzbietowym klasy 3-4 chłopcy

1

Ukleja Szymon

SP1

18,56

2

Skulski Ryszard

SP2

20,11

3

Morawski Wiktor

SP2

20,99

4

Baczyński Maciej

Nowa Wieś

22,76

 

50m stylem grzbietowym klasy 5-6 dziewczęta

1

Mirowska Oliwia

SP1

38,07

2

Kowalska Sandra

SP1

41,40

3

Orzechowska Zuzanna

SP1

45,76

4

Urbanowska Weronika

SP2

46,49

 

50m stylem grzbietowym - klasy 5-6 chłopcy

1

Kasprzak Krzysztof

SP1

34,12

2

Bogumił Mateusz

SP2

36,69

3

Oktabowicz Piotr

SP2

41,16

4

Jóźwicki Aleksander

SP2

51,00

 

50m stylem grzbietowym - klasa 7 i 2-3 gimnazjum dziewczęta

1

Gardzisz Maja

SP2

35,28

2

Baczyńska Aleksandra

PG 1

37,15

3

Chojecka Kinga

PG 1

38,47

4

Buczek Natalia

PG 1

39,15

 

50m stylem grzbietowym - klasa 7 i 2-3 gimnazjum chłopcy

1

Chojnacki Bartosz

SP2

38,95

2

Baczyński Jan

Nowa Wieś

44,76

3

Centkowski Michał

SP2

47,95

4

Neska Patryk

SP2

51,03

 

 

25m stylem klasycznym klasy 1-2 dziewczęta

1

Milewska Emilia

Ostrołęka

35,78

2

Paprocka Marysia

SP2

37,08

3

Kurzepa Hanna

SP2

40,45

4

Kozłowska Weronika

SP2

43,07

 

25m stylem klasycznym klasy 1-2 chłopcy

1

Krupa Krzysztof

Konary

29,29

2

Podymniak Piotr

SP2

35,06

3

Kuciński Aleksander

SP2

39,97

 

 

25m stylem klasycznym klasy 3-4 dziewczęta

1

Mirowska Wiktoria

SP1

22,10

2

Janusik Maja

SP1

24,41

3

Najda Otylia

SP1

25,53

4

Woźniak Gabrysia

SP1

27,10

 

25m stylem klasycznym klasy 3-4 chłopcy

1

Ukleja Szymon

SP1

21,37

2

Skulski Ryszard

SP2

21,96

3

Morawski Wiktor

SP2

24,04

4

Baczyński Maciej

Nowa Wieś

25,27

 

50m stylem klasycznym klasy 5-6 dziewczęta

1

Kowalska Sandra

SP1

43,30

2

Mirowska Oliwia

SP1

47,26

3

Urbanowska Weronika

SP2

52,17

4

Grzesik Małgorzata

SP2

53,56

 

50m stylem klasycznym klasy 5-6 chłopcy

1

Kasprzak Krzysztof

SP1

38,82

2

Bogumił Mateusz

SP2

39,77

3

Oktabowicz Piotr

SP2

45,65

4

Górniewicz Jakub

SP2

45,82

 

50m stylem klasycznym klasa 7 i 2-3 gimnazjum dziewczęta

1

Regulska Zuzanna

SP2

39,94

2

Celejewska Olga

PG 1

40,71

3

Buczek Natalia

PG 1

43,30

4

Chojecka Kinga

PG 1

44,62

 

50m stylem klasycznym klasa 7 i 2-3 gimnazjum chłopcy

1

Kasprzak Wiktor

SP1

34,49

2

Chojnacki Bartosz

SP2

38,00

3

Baczyński Jan

Nowa Wieś

38,14

4

Neska Patryk

SP2

53,81

 

Gratulujemy wszystkim zawodnikom biorącym udział w zawodach.

Za pomoc w organizacji i sędziowaniu zawodów dziękujemy także pracownikom Krytej Pływalni Olimpic, wolontariuszom  i nauczycielom z okolicznych szkół.

 

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie