Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Warsztaty samoobrony

Warsztaty samoobrony

Jeżeli idąc samotnie ciemną ulicą czujesz paraliżujący strach … to znak, że czas zadbać o siebie i przyjść na Warsztaty z Samoobrony by stać się Bezpieczną Warczanką!

W dniu 22 lutego 28 kobiet uczestniczyło w warsztatach z samoobrony. Zostały one zorganizowane przez Komisariat Policji w Warce w ramach projektu pn.”Akademia dzielnicowego – Razem dla lokalnego bezpieczeństwa” realizowanego w ramach programu „Razem bezpieczniej”. Dzielnicowa mł. asp. Aneta Ścisłowska postanowiła zaproponować kobietom zajęcia, na których nauczą się jakie stosować techniki w sytuacjach zagrożenia. Uczestniczyły w nim kobiety w różnym wieku i o różnych warunkach fizycznych.

23
02.2018

Czytaj więcej o: Warsztaty samoobrony

Zapraszamy na mecz koszykówki!

22
02.2018

Informacje: Kompleks Lekkoatletyczny

Z uwagi na poprawę  warunków atmosferycznych  bieżnia lekkoatletyczna ponownie otwarta. 

16
02.2018

VII Warecka Szkolna Liga Pływacka

 

Zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Warka w dniu 28.02.2018 r. o godz.830, na organizowane na Krytej Pływalni „OLIMPIC” I edycję „VII Wareckiej Szkolnej Ligi Pływackiej”.

 

16
02.2018

Czytaj więcej o: VII Warecka Szkolna Liga Pływacka

IV Wareckie Amatorskie Zawody w Wyciskaniu Wielokrotnym Sztangi - ZAPISY !

Centrum Sportu i Rekreacji w Warce i KS Start Pułaski Warka serdecznie zapraszają na IV Wareckie Amatorskie Zawody w Wyciskaniu Wielokrotnym Sztangi  50 kg leżąc. Zawody odbędą się 24 marca w hali sportowej CeSiR.

13
02.2018

Czytaj więcej o: IV Wareckie Amatorskie Zawody w Wyciskaniu Wielokrotnym Sztangi - ZAPISY !