Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Tenisowy Marzec

Tenisowy Marzec

W Centrum Sportu i Rekreacji w marcu dominują tenisiści stołowi. 13 marca odbył się turniej drużynowy dla klas IV-VI szkół podstawowych a niebawem indywidualne zmagania rozegrają uczniowie klas 7 i gimnazjum.

 

16
03.2018

Czytaj więcej o: Tenisowy Marzec
Przejdź do - DZIEŃ KOBIET W KZW

DZIEŃ KOBIET W KZW

Międzynarodowe Święto Kobiet obchodzone zwyczajowo 8 marca uroczyście uczcili seniorzy z Klubu Złotego Wieku w Warce. Tego dnia odbył się pokaz taneczny wykonany przez szkołę tańca Emotion i wspólne biesiadowanie. Nie zabrakło też symbolicznych kwiatów i życzeń dla pań!

16
03.2018

Czytaj więcej o: DZIEŃ KOBIET W KZW

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO- kl. 7 i gimnazjum - Zapraszamy!

Centrum Sportu i Rekreacji w Warce zaprasza uczniów klas 7 szkół podstawowych i gimnazjum z gminy Warka na Indywidualny Turnieju Tenisa Stołowego. Zawody odbędą się 26 marca w hali sportowej CeSiR Warka.

15
03.2018

Czytaj więcej o: TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO- kl. 7 i gimnazjum - Zapraszamy!

Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Warki

 

Centrum Sportu i Rekreacji w Warce zaprasza szkoły i uczniów z gminy Warki do udziału w Zawodach Strzeleckich o Puchar Burmistrza Warki. Zawody odbywać się będą w dniach 20 marca (szkoły podstawowe), 21 marca (gimnazja), 22 marca (szkoły ponadgimnazjalne). Więcej informacji można uzyskać z regulaminu zawodów, który jest dostępny poniżej.

02
03.2018

Czytaj więcej o: Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Warki

Zapraszamy na mecz koszykówki !

12
03.2018