Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Informacje: PIŁKA NOŻNA

W dniu 21 września /czwartek/ zajecia piłki nożnej odwołane, z powodu wyjazdu trenera na wycieczke szkolna.

Serdecznie przepraszamy;.

21
09.2017

Przejdź do - Taneczne Święto Warki

Taneczne Święto Warki

Taneczne Święto Warki z Polo TV!

Wielkimi krokami zbliża się dzień na który czekają mieszkańcy Warki i nie tylko… W sobotę 30 września na placu targowym odbędzie się Święto Warki! Będzie to już 20 odsłona tej imprezy. Podobnie jak w ubiegłym roku królować będą taneczne rytmy. Na scenie wystąpią gwiazdy muzyki disco: CZADOMAN (godz. 18:05), REMFAZA (godz. 19:15), DE LUX (godz. 20:30), PLAYBOYS (godz. 21:45) oraz gwiazda wieczoru PIĘKNI I MŁODZI (godz. 23:00). Wareckie Święto będzie jednym z etapów Letniej Trasy Polo TV. Dlatego już niebawem na antenie telewizyjnej i radiowej (Radio VOX, Radio Eska) rozpocznie się promocja wydarzenia. Imprezę poprowadzi Jacek Mędrala – prezenter muzyczny znany ze stacji telewizyjnej Polo TV.

 

20
09.2017

Czytaj więcej o: Taneczne Święto Warki
Przejdź do - Seniorzy zapraszają do CeSiR !

Seniorzy zapraszają do CeSiR !

W CeSiR Warka od wielu lat działają dwie prężne grupy seniorów. Inicjatywy podejmowane przez te dwa zespoły wzbogacają życie mieszkańców Warki i okolic, i stanowią alternatywę dla spędzania wolnego czasu przez seniorów. Grupy są otwarte na nowych członków, dlatego też zachęcamy wszystkich w kwiecie wieku do dołączenia do nich. Poniżej prezentujemy co u nich słychać i jakie działania podejmują w najbliższym czasie.

20
09.2017

Czytaj więcej o: Seniorzy zapraszają do CeSiR !
Przejdź do - Seniorzy poznają tajniki komputera i internetu

Seniorzy poznają tajniki komputera i internetu

Od 9 sierpnia do 19 września 2017 r. w każdą środę i piątek w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce Seniorzy z Klubu Złotego Wieku  i Uniwersytetu Trzeciego Wieku działających w CeSiR  i z klubu z Nowej Wsi uczestniczą w zajęciach komputerowych. W sumie 12 osób pod okiem Damiana Małeckiego zgłębia tajemnice komputera i Internetu.

20
09.2017

Czytaj więcej o: Seniorzy poznają tajniki komputera i internetu

Informacje: PIŁKA NOŻNA

W dniu 19 września /wtorek/ zajecia piłki nożnej odwołane.

Serdecznie przepraszamy;.

19
09.2017