Centrum Sportu i Rekreacji

Aktualności

Artykuły

Przejdź do - Turniej Szóstek Piłkarskich Dziewcząt - Warka 2018

Turniej Szóstek Piłkarskich Dziewcząt - Warka 2018

18 września na wareckim orliku tuż po godzinie 9:00 zabrzmiał pierwszy gwizdek Turnieju Szóstek Piłkarskich Dziewcząt. Na boisko wybiegły zawodniczki ze szkół podstawowych, które tego dnia walczyły o tytuł mistrzyń gminy Warki i o awans do rozgrywek na szczeblu powiatowy.

 

20
09.2018

Czytaj więcej o: Turniej Szóstek Piłkarskich Dziewcząt - Warka 2018

JESIENNE BIEGANIE - Wyniki

Jesień zbliża się wielkimi krokami… Da się ją poczuć w powietrzu podczas chłodnych poranków i wieczorów, a także zobaczyć wśród kolorowych drzew. Choć ta kalendarzowa dopiero za kilka dni my postanowiliśmy uczcić jej nadejście już 16 września podczas II JESIENNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH.

Już po raz drugi KS Start Pułaski Warka i CeSiR Warka byli organizatorami jesiennych biegów. Pogoda tym razem dopisała. Słonce nastrajało do aktywnego wypoczynku a optymalna temperatura nie przeszkadzała w wysiłku fizycznym. Podczas tegorocznej edycji odbyły się biegi indywidualne dzieci, młodzieży i dorosłych, a także sztafety rodzinne w trzech kategoriach.

19
09.2018

Czytaj więcej o: JESIENNE BIEGANIE - Wyniki

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE ZAJĘCIA SPORTOWE WE WRZEŚNIU !

 

 

 

13
09.2018

Turniej Szóstek Piłkarskich Dziewcząt - Zapisy!

CeSiR Warka zaprasza reprezentacje szkół podstawowych do udziału w Turnieju Szóstek Piłkarskich Dziewcząt, który odbedzie się 18 września na wareckim orliku. Zawody zostaną rozegrane w dwóch kategoriach wiekowych: 1) roczniki 2003-2005 i 2 ) roczniki 2006-2008. Celem zawodów jest wyłonienie najlepszej drużyny do finału na szczeblu powiatowym. Zgłoszenia do 17 września. Szczegółowe informacje w regulaminie zawodów.

14
09.2018

Czytaj więcej o: Turniej Szóstek Piłkarskich Dziewcząt - Zapisy!

II JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE - Zapraszamy !!!

 

Klub Sportowy Start Pułaski Warka i Centrum Sportu i Rekreacji w Warce zapraszają do udziału w II Jesiennych Biegach Przełajowych. Zawody odbędą się w niedzielę 16 września na Stadionie Miejskim w Warce. W programie przewidziano biegi indywidualne oraz sztafety rodzinne.

10
09.2018

Czytaj więcej o: II JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE - Zapraszamy !!!