Jesteś tutaj: Start / Zajęcia sportowe / Bokwa

Bokwa

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

BOKWA

Treningi:

PONIEDZIAŁEK - godz. 20:00 - LEVEL 1, 2, 3 

ŚRODA - godz. 20:00 - STEP & UP

   

Miejsce:

Sala Imprez CeSiR

Instruktor:

Jola Gawrońska

Cena:

Karnet miesięczny:

4 zajęcia  - 28 zł + 1 wejście na basen

8 zajęc - 50 zł + 2 wejścia na basen

12 zajęć - 70 zł + 3 wejścia na basen

OPEN - 120 zł + 4 wejścia na basen

 

Bilet jednorazowy:   8 zł

Opis:

Rewolucyjna forma fitnessu. Nowatorskie podejście do ćwiczeń w grupie, które błyskawicznie obiega cały świat. Uczestnicy zajęć Bokwa® za pomocą swoich kroków „rysują” na podłodze kształty liter i cyfr, równocześnie wykonując energetyczny i niesamowicie uzależniający trening cardio. Wspólnie poruszając się do najbardziej popularnej muzyki ostatnich czasów.

BOKWA® jest inna!

Żadnego liczenia kroków! Ponieważ kroki Bokwa bazują na kształtach liter i cyfr, ćwiczenie Bokwa nie wymaga od Ciebie liczenia kroków, jak to się dzieje w tradycyjnym systemie 8-bitowym, który jest realizowany przez większość programów fitness. W Bokwa wystarczy poczuć muzykę i swobodnie poruszać się zgodnie z rytmem. I oczywiście z tuzinami innych uczestników zajęć, którzy dzielą z tobą energię i podekscytowanie zajęciami!

Żadnej choreografii! Kiedy tylko poznasz krok, staje się on Twój.

Najpopularniejsze muzyczne hity radiowe! Ćwiczymy Bokwa do najpopularniejszej muzyki, przemawiającej do światowej publiki. Muzyka ta jest energetyczna, uzależniająca.

Każdy może ćwiczyć Bokwa®

Ze względu na to, że kroki są ułożone w kształty liter i cyfr, KAŻDY może ćwiczyć Bokwa – 4-letnie dzieci, 75-letni mężczyźni i kobiety. Ci, którzy mówią o sobie, że mają „dwie lewe nogi” i nie potrafią tańczyć. Mistrzowie tańca latynoskiego i towarzyskiego. I oni wszyscy doświadczają czegoś niezwykłego podczas jednych zajęć!

W ogóle nie czujesz, że intensywnie ćwiczysz!

Z powodu energetycznej muzyki, dobrej zabawy, przewidywalności kroków i ogromnej motywacji płynącej od ludzi wspólnie poruszających się do muzyki, uczestnicy zajęć naprawdę uzależniają się od Bokwa®. Zobaczysz, że nie zorientujesz się, kiedy w 60 minut spalisz setki kalorii.

Bokwa ® Tone & Core

Trening z wykorzystaniem ciężarków na ręce, połączenie wysiłku aerobowego i siłowego. Tonizuje, wzmacnia mięśnie i ścięgna, wyszczupla sylwetkę. Świetna alternatywa dla zajęć typu TBC, ABT.

Wciąż wykorzystujemy znaki Bokwa ®, dzięki czemu trening jest prosty i efektywny.

Bokwa ® Step & Up

To trening z wykorzystaniem stepu, dzięki czemu mocniej rzeźbione są dolne partie ciała - mięśnie nóg, uda, pośladki. Kroki są wciąż łatwe, gdyż w dalszym ciągu poruszamy się po tych samych znakach - literach alfabetu i cyfrach.

Galeria

 • Powiększ zdjęcie BOKWA

  BOKWA

 • Powiększ zdjęcie BOKWA

  BOKWA

 • Powiększ zdjęcie BOKWA

  BOKWA